TECHNOLOGIE

Zpracování titanu

 

Kvalitní zpracování titanu je základ. Přesně víme, jaké nástroje jsou pro dokonalé zpracování potřeba. Známe nejhlubší tajemství, abychom mu dali správnou podobu a využili veškeré jeho funkce.

To je také důvod proč právě flexové stranice jsou vyrobeny z materiálu Beta Titan (slitina titanu, vanadu a hliníku), zatímco očnice jsou z čistého titanu. Jsme schopni najít dokonalou rovnováhu mezi technologií, uměním a designem.

Titan je speciální netoxický a hypoalergení materiál s jedinečnými vlastnostmi, který se velmi hodí na výrobu brýlových obrub. Brýlové obruba z titanu je o 48% lehčí než brýlová obruba z niklu/stříbra. Vzhledem k lehkosti a mechanickým výkonům je to materiál s nejlepším poměrem pevnosti a hmotnosti.

Jedná se o kombinaci komfortu a designu vážící pouze 2,4 g. Pojmy lehkost a síla dostávají u obrub Blackfin úplně nové smysly.BLACKFIN Nano-Plating

  

Blackfin Nano-Plating je proces, který je vymyšlen a patentován naší společností za pomoci našich technologických partnerů. 

Celý proces probíhá ve vakuu. Důležitým prvkem je proces sublimace - tzn. povrch obruby se přemění do plynného skupenství a barva se pak přímo nanáší na obrubu do té doby, než je barva kompletní.BLACKFIN LUMINAR


Tenký polarizační filtr je ve skutečnosti integrován do čočky bez použití lepidla nebo lepící fólie. Tento inovativní průlom zabraňuje zkreslení a napětí, čímže se Blackfin Luminar odlišuje od všech ostatních slunečních brýlí.

Nošení těchto brýlí Blackfin Vám vytvoří neuvěřitelný zážitek. S těmito čočkami zjistíte, že i se slunečními čočkami můžete perfektně vnímat kontrasty a sytosti barev, stejně jako ostrost detailů.

Povrch těchto čoček je antireflexní, má olefobní vrstvu a je odolný vůči poškrábání.

Čočky Luminar jako jedny z mála bez problémů prošly zátěžovými testy Drop-ball a ANSI Z87.1.

Sluneční brýle Blackfin s čočkami Luminar jsou určeny pro volnočasové aktivity, do auta i na sportovní aktivity pod helmu.

Čočky Luminar uvidíte pouze ve výběru značky Blackfin.